Hanak Öğretmenevi Adresi Fiyatı Telefon Numarası

hanak öğretmenevi fiyatları adresi

Hanak Öğretmenevi belirtildiği üzere konaklama yeri merkezde yer almaktadır. Milli Eğitim bünyesinde olan kuruluş değerli misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktan keyif duymaktadır. Hanak öğretmenevi fiyatları aşağıda tablo içerisinde belirtilmiştir. Güncel fiyat bilgisini görebilirsiniz. Hanak Öğretmenevi temiz, konforlu bir konaklama arayan müşteriler için idealdir. Öğretmenler dışında sivil vatandaşlarında daima kalabileceği, tek ve çift olarak gece konaklama yapılabilecek işletmeye ait hizmetler, olanak ve imkanlar detaylı bir şekilde belirtilmiştir.

Not: Öğretmenevinde düğün, nişan ve diğer organizasyonlar için de kullanım sağlanmaktadır.

Hanak Öğretmenevi konaklamasında; 3 oda ve toplamda 15 yatak kapasitelidir. Odalarda banyo, wc ve internet olanakları vardır.

Hanak Öğretmenevi  öğretmenler lokali, kütüphane ve okuma salonu, çok amaçlı salon, oturma ve dinlenme alanları, bahçe birimleri ile de konuklarının hizmetindedir.

Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 27 TL 30 TL

Adres: Atalar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No:6 Hanak – ARDAHAN

Telefon: 0 478 611 21 43

Hanak Öğretmenevine nasıl gidilir?

Öğretmenevi, Hanak ilçe merkezinde yer alır, Ardahan iline uzaklığı ise 28 km.dir. Şehirlerarası otobüsler ile otogardan veya minibüs dolmuş gibi araçlar ile gidilebilir.

Yayım tarihi
Ardahan olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir